Aktuality

V sobotu 22. februára bude v St. Pölten slávnostne otvorená výstava „Život žien v Dolnom Rakúsku“.
Annaberg v lyžiarskom stredisku Dachstein - západ je obľúbeným cieľom pre freeride. S touto lyžiarskou technikou sa tu môžu zoznámiť už aj deti.
Radničné námestie sa aj tento rok premenilo na obrovské klzisko.
Vo Viedni sa každoročne koná viac ako 450 plesov, na ktorých sa vytancujú nielen milovníci valčíka, ale aj modernejších štýlov.
Podľa jedného starého horského pravidla si všetci vo vyšších nadmorských výškach tykajú a v útulnej spoločenskej miestnosti zrubovej chaty nie je priestor na obavy z bližšieho kontaktu.
Otvorením novej vysokorýchlostnej trate medzi Viedňou a St. Pölten 9. decembra 2012 sa začala nová éra rakúskych železníc.
Začiatok lyžiarskej sezóny je veľkou udalosťou nielen vo svete športu. Preto je tento deň v mnohých lyžiarskych strediskách sprevádzaný oslavami. Práve prvý decembrový víkend sa nesie v duchu SKI Openingov.
Výlet do zasneženej krajiny môže byť skutočne cenovo dostupný. Lyžiarske strediská v regióne Mostviertel bodujú výhodnými ponukami na celodenné výlety a zimné dovolenky. Kto by však radšej „Pôžitkársky región Dolného Rakúska“ objavoval v pokoji, ten si príde na svoje na ...
"Nastúpte do gondoly a hor sa do praveku" znie slogan parku vo Waidringu. V tomto skvele spravenom a skvele umiestnenom parku pre malých aj veľkých prieskumníkov a prieskumníčky sú vedomosti o praveku naozaj zábavne podané. Skutočný hit je triasová pláž. V 200 štvorcových metrov ...
Predchádzajúca   12   Nasledujúca
( 18 výsledkov Položiek na stránku: 6 | 9 | 15 | 30 )